FORUMUL STUDENTILOR DE LA DREPT
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Dati domne' drumul la vorba!... (sporovaiala generala)

4 participan?i

In jos

Dati domne' drumul la vorba!... (sporovaiala generala) Empty Dati domne' drumul la vorba!... (sporovaiala generala)

Mesaj  Radu Dum Oct 19, 2008 1:35 pm

Titlul spune totul. Can can general.
Radu
Radu
Admin

Mesaje : 33
Data de înscriere : 18/08/2008
Varsta : 36
Localizare : Turnu Măgurele

https://drept.all-up.com

Sus In jos

Dati domne' drumul la vorba!... (sporovaiala generala) Empty Re: Dati domne' drumul la vorba!... (sporovaiala generala)

Mesaj  irina Dum Oct 19, 2008 2:26 pm

ASA E!!!!!!!!!! hai vorbiti SA NE CUNOASTEM ...SA VORBIM ...sa barfim Smile) si...ce faci?Razz
irina
irina
Urmas al lui Justinian
Urmas al lui Justinian

Mesaje : 9
Data de înscriere : 08/10/2008
Varsta : 35

Sus In jos

Dati domne' drumul la vorba!... (sporovaiala generala) Empty Re: Dati domne' drumul la vorba!... (sporovaiala generala)

Mesaj  Radu Dum Oct 19, 2008 2:30 pm

Eu terminasem de rezolvat niste spete la civil si acum eram pe net... Acasa. Sper ca mi-au bagat net la camin in weekend cat nu am fost pe acolo, altfel ma duc si stau pe capul lor. Evil or Very Mad Sunt 100% incantat ca vine Basshunter la noi la bal. Si DJ Project rulz.
Radu
Radu
Admin

Mesaje : 33
Data de înscriere : 18/08/2008
Varsta : 36
Localizare : Turnu Măgurele

https://drept.all-up.com

Sus In jos

Dati domne' drumul la vorba!... (sporovaiala generala) Empty Re: Dati domne' drumul la vorba!... (sporovaiala generala)

Mesaj  irina Dum Oct 19, 2008 2:38 pm

eu imi fac curaj sa ma apuk de invatat la isdr Sad( mor ....m-am saturat de invatat duminica ...EU sunt chiar fff incantata ca vine dj project poop
irina
irina
Urmas al lui Justinian
Urmas al lui Justinian

Mesaje : 9
Data de înscriere : 08/10/2008
Varsta : 35

Sus In jos

Dati domne' drumul la vorba!... (sporovaiala generala) Empty Re: Dati domne' drumul la vorba!... (sporovaiala generala)

Mesaj  Radu Dum Oct 19, 2008 3:02 pm

Daca nu inveti, e urmatoarea vorba: domnisoara student, dumneata te afli intr-o grava eroare de fapt, mult mai grava decat cel care se ridica si spune direct ca nu a invatat (acela are timp la toamna). Dar dumneata te afli intr-o siutatie infernala. Cariera dumitale de student va fi una foarte scurta. Am incheiat citatul. Laughing

Deci invata acolo! Wink Mult spor.
Radu
Radu
Admin

Mesaje : 33
Data de înscriere : 18/08/2008
Varsta : 36
Localizare : Turnu Măgurele

https://drept.all-up.com

Sus In jos

Dati domne' drumul la vorba!... (sporovaiala generala) Empty Re: Dati domne' drumul la vorba!... (sporovaiala generala)

Mesaj  irina Dum Oct 19, 2008 4:28 pm

=))))))))))))) da tare asta! dar am inteles ca seminarul il facem cu asistenta lui Jean Andrei ...i don`t know...si ea e la fel?
irina
irina
Urmas al lui Justinian
Urmas al lui Justinian

Mesaje : 9
Data de înscriere : 08/10/2008
Varsta : 35

Sus In jos

Dati domne' drumul la vorba!... (sporovaiala generala) Empty Re: Dati domne' drumul la vorba!... (sporovaiala generala)

Mesaj  Sabina Mier Oct 22, 2008 4:19 pm

nope, nu e la fel.. e okay :p

Sabina
Boboc la Drept
Boboc la Drept

Mesaje : 3
Data de înscriere : 08/09/2008
Varsta : 35
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Dati domne' drumul la vorba!... (sporovaiala generala) Empty ca tot e can can general...

Mesaj  Pitch Vin Noi 07, 2008 11:41 pm

Cand aveti 4 ore libere pe care nu vreti sa le pierdeti...

The Century of the Self... un documentar pe care l-am vazut azi si va spun sincer ca merita...
Singurul dezavantaj ar fi ca exista o sansa foarte mare sa prindeti radacini... dar vi-l recomand cu caldura, voua, celor pasionati de psihanaliza si manipularea maselor si nu numai Wink

dati un search pe google videos si... enjoy! Very Happy
Pitch
Pitch
Boboc la Drept
Boboc la Drept

Mesaje : 4
Data de înscriere : 05/11/2008
Localizare : Focsani

Sus In jos

Dati domne' drumul la vorba!... (sporovaiala generala) Empty Re: Dati domne' drumul la vorba!... (sporovaiala generala)

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum